Kurz

Naštudujte si kurz podľa knihy Cesta ku šťastiu a získajte pre seba maximum vedomostí.

KURZ PODĽA KNIHY CESTA KU ŠŤASTIU

V Košiciach: naštudujte si tento kurz v kurzovej miestnostiu – v nerušenom študijnom prostredí, špeciálne prispôsobenom na ideálne pochopenie – pod vedením supervízora kurzov trénovaného na to, aby vám pomohol dosiahnuť maximálne prínosy z vášho štúdia.

Každý krok štúdia je uvedený v stanovenom poradí na “kontrolnom zozname” – keď doštudujete alebo dokončíte nejakú položku na kontrolnom liste, tak si ju označíte. Toto vám zaručí postup vašim individuálnym tempom, aby ste získali zo štúdia čo najviac.

Informujte sa o možnostiach, termínoch a cene kurzu – pokračujte kliknutím tu.

21 PRAVIDIEL

OBJEDNAJTE SI

KNIHA CESTA KU ŠŤASTIU

Základ, na ktorom sú postavené ďalšie materiály. Kniha do každej osobnej knižnice, vhodná aj ako darček. Okrem textovej časti – 21 pravidiel oboznamujúcich s konceptmi dobra a zla – obsahuje aj mnoho ilustrácií.

DVD FILM KNIHA CESTA KU ŠŤASTIU

Sfilmovaná verzia knihy prináša pôsobivé a živé vizuálne stvárnenie každého z dvadsaťjeden pravidiel Cesty ku šťastiu. Film vzdeláva prostredníctvom jedinečného a podmanivého formátu, ktorý komponuje príbehy jednotlivcov do dramatického predstavenia prinášajúceho veľmi dôležité posolstvo.

© 1996–2021 Všetky práva vyhradené.