Oživenie celej kultúry si vyžaduje celosvetovú organizáciu, ktorej cieľom je odovzdať Cestu k šťastiu do rúk každého človeka v každom národe. Na uskutočnenie tejto misie založila nadácia The Way to Happiness Foundation svoje medzinárodné ústredie s cieľom koordinovať národnú a medzinárodnú distribúciu tohto sprievodcu zdravým rozumom.

NADÁCIA CESTA KU ŠŤASTIU

Nadácia (The Way To Happiness Foundation) funguje ako centrum zdrojov, ktoré pomáha verejnosti s distribučnými projektmi, ktoré vedú k potrebným zmenám v spoločnostiach, komunitách a celých regiónoch. Podporuje ju rastúca globálna sieť kancelárií The Way to Happiness, ktoré knihu odovzdávajú do obehu vo všetkých sektoroch spoločnosti. Výsledkom je, že ľudia na celom svete – od hláv štátov, starostov a riaditeľov firiem z rebríčka Fortune 500, po lekárov, právnikov, vedúcich miestnych podnikateľov a riaditeľov komunít – teraz používajú Cestu k šťastiu na zvrátenie súčasného morálneho úpadku.

Doposiaľ bolo rozdistribuovaných asi 100 miliónov kópií Cesta ku šťastiu vo viac ako 114 jazykoch a vo viac ako 170 krajinách sveta.

ČO JE CESTA KU ŠŤASTIU

Prvý morálny kódex založený úplne na zdravom rozume, pôvodne publikovaný v roku 1981, má pomôcť zvrátiť súčasný morálny úpadok spoločnosti a obnoviť integritu a dôveru ľudstva. Cesta ku šťastiu drží Guinnessov rekord ako najprekladanejšia nenáboženská kniha na svete na svete.

Napísal ju L. Ron Hubbard a vypĺňa morálne vákuum v čoraz materialistickejšej spoločnosti, obsahuje 21 základných princípov, ktoré vedú človeka k vyššej kvalite života.

Tento kódex správania môže dodržiavať ktokoľvek, akejkoľvek rasy, farby pleti alebo vyznania a snaží sa obnoviť putá, ktoré ľudstvo spájajú.

Skutočná sila knihy sa prejaví, keď sa bude ďalej šíriť. Pretože skutky vášho okolia môžu ovplyvniť aj váš život, zlepšujete svoje vlastné prežitie, keď posúvate kópie Cesty k šťastiu priateľom, spolupracovníkom, zamestnancom a zákazníkom. Týmto spôsobom pomáhate ostatným lepšie prežiť a viesť šťastnejšie životy. Oni zasa odovzdajú kópie knihy tým, na ktorých život majú vplyv, a povzbudia ostatných, aby sa k svojim blížnym správali láskavo, súcitne a s rešpektom.

POSLANIE

Poslaním Nadácie Cesta k šťastiu je zvrátiť morálny úpadok spoločnosti obnovením dôvery a čestnosti po celom svete prostredníctvom publikácie a rozšírenej distribúcie Cesty k šťastiu, sprievodcu zdravým rozumom pre lepší život.

Túto misiu na miestnej úrovni celosvetovo dosahujú jednotlivci, ktorí zdieľajú knihu Cesta k šťastiu s ostatnými, a tak zvyšujú toleranciu a porozumenie medzi rodinami, priateľmi, skupinami, komunitami, národmi a ľudstvom – čím sa zvyšuje bezpečnosť a vytvára sa menej násilný svet pre všetkých.

L. Ron Hubbard

Je americký autor, humanista, autor knihy Cesta ku šťastiu.

L. Ron Hubbard, ktorý poskytuje praktické riešenia najnaliehavejších problémov ľudstva, patrí medzi najuznávanejšie humanitárne osobnosti v tomto alebo akomkoľvek veku. S viac ako 250 miliónmi výtlačkov jeho diel v obehu a desiatkami medzinárodných bestsellerov patrí tiež k najvplyvnejším autorom všetkých čias.

Muža však netypizuje nič vhodnejšie ako jeho jednoduché vyhlásenie: „Rád pomáham druhým a považujem za moje najväčšie potešenie v živote vidieť človeka, ako sa vyslobodzuje zo svojich vlastných tieňov, ktoré zatemňovali jeho dni.“

V rovnakom duchu pokračuje svetové hnutie, ktoré je v súčasnosti silné vo veľkosti mnoho miliónov, a šíri svoje dedičstvo sociálneho blahobytu vo viac ako stovke národov.

Ako L. Ron Hubbard hovorí v knihe Cesta ku šťastiu:

„Človek si môže niekedy pripadať ako list vo víre vetra, ktorý ho ženie cez špinavú ulicu, či ako zrnko piesku, ktoré niekde uviazlo. Ale nikto nepovedal, že život je niečo pokojné a usporiadané: nie je. Človek nie je ani odviaty list, ani zrnko piesku – každý si môže do väčšej či menšej miery nakresliť svoju vlastnú cestu a kráčať po nej.“

Pre viacinformácií o L. Ron Hubbardovi pokračujte kliknutím tu.

A toto je moje prianie pre vás:
prekvitajte a prosperujte!

21 PRAVIDIEL

OBJEDNAJTE SI

KNIHA CESTA KU ŠŤASTIU

Základ, na ktorom sú postavené ďalšie materiály. Kniha do každej osobnej knižnice, vhodná aj ako darček. Okrem textovej časti – 21 pravidiel oboznamujúcich s konceptmi dobra a zla – obsahuje aj mnoho ilustrácií.

DVD FILM KNIHA CESTA KU ŠŤASTIU

Sfilmovaná verzia knihy prináša pôsobivé a živé vizuálne stvárnenie každého z dvadsaťjeden pravidiel Cesty ku šťastiu. Film vzdeláva prostredníctvom jedinečného a podmanivého formátu, ktorý komponuje príbehy jednotlivcov do dramatického predstavenia prinášajúceho veľmi dôležité posolstvo.

© 1996–2021 Všetky práva vyhradené.